Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

SPORTAGE

Спеціальна пропозиція: новий Kia Sportage у офіційного дилера від 604 500 грн.

 • Придбати новий Kia Sportage в Києві у офіційного дилера

  Kia Sportage

  Європейська версія найбільш продаваного Kia Sportage була ретельно розроблена, щоб встановити нові еталони в сегменті позашляховиків у Європі. Він поєднує у собі витончений, але мускулистий і сучасний дизайн екстер’єру з ультрасучасним інтер’єром преміум-класу, який має вбудований вигнутий дисплей, який містить найновіші досягнення в технології підключення.

  Розроблений на основі нової архітектури «N3», європейський Sportage користується перевагами високотехнологічної інженерної програми, орієнтованої на європейські, завдяки якій досягнуто оптимальної колісної бази та ідеальних розмірів і пропорцій для європейських доріг. Цей ретельний підхід допоміг створити позашляховик, який ідеально відповідає європейським вимогам, підкреслюючи його щоденну практичність та зручність використання. Такий прогресивний та адаптований пакет також призвів до покращення об’єму багажу, простору для голови та ніг у порівнянні з моделлю Sportage, що виходить, з видатним простором для ніг пасажирів другого ряду.

  «Зовсім новий Sportage був ретельно розроблений, розроблений та відточений спеціально для Європи, у процесі руйнування кордонів та встановлення нових стандартів у сегменті позашляховиків», – сказав Джейсон Чон, президент Kia Europe. «Завдяки передовому дизайну екстер’єру та новаторському інтер’єру новий Sportage поєднує динамічний зовнішній вигляд дороги з найкращою в своєму класі кабіною преміум-класу, орієнтованою на водія, яка використовує найновіші технологічні функції. Новий Sportage також оснащений передовими технологіями електрифікації силових агрегатів — у нас є ефективні, екологічно чисті гібридні моделі, які можуть задовольнити потреби всіх клієнтів. З екологічно чистим повністю електричним асортиментом, абсолютно нова плагін-гібридна модель Sportage ще більше підкреслює місію Kia: прискорити стійку мобільність у Європі», – додав Чон. 

  European Sportage отримує переваги від нового режиму Terrain і нової системи ECS

  Заснований на новій архітектурі компанії «N3», кожен елемент нового Sportage був розроблений і розроблений для підвищення статусу позашляховика преміум-класу.

  Першим для Sportage є створення абсолютно нового режиму Terrain Mode, який дебютує на моделі п’ятого покоління. Розроблений для власників Sportage, які хочуть займатися пригодами на свіжому повітрі та розважальними заходами, високорозвинений режим Terrain Mode коригує налаштування Sportage таким чином, щоб автомобіль реалізував оптимальну динаміку руху для будь-яких умов дороги та навколишнього середовища.

  Нова платформа N3 також сильно вплинула на ходові характеристики нового Sportage, поєднуючи вишукану, стабільну та комфортну їзду з швидким і динамічним керуванням. Удосконалена система рульового управління та підвіски, яка була ретельно налаштована, допомагає об’єднати ці якості.

   

  В основі нового європейського Sportage лежить ефективність, потужність і продуктивність

  Новий Kia Sportage буде представлений з широким спектром потужних, чутливих та ефективних силових агрегатів, включаючи найсучасніші гібридні електричні технології, а також чисті бензинові та дизельні двигуни внутрішнього згоряння (IC) останнього покоління.

  З самого початку розробки новий Sportage мав на меті охопити новітні технології електрифікованого силового агрегату, що робить його одним із найефективніших доступних позашляховиків. Розроблені на основі передової архітектури, яка охоплює інновації електрифікації силових агрегатів, моделі HEV і PHEV нового європейського Sportage забезпечують безкомпромісний екологічний пакет позашляховиків.

  Упаковка для моделей HEV і PHEV була ретельно організована, щоб мінімізувати вплив на пасажирський і багажний простір. Для похідної HEV акумуляторна батарея розміщена під сидіннями другого ряду, що забезпечує простір для ніг, такий же, як і в моделях Sportage з двигуном IC. Для PHEV Sportage високовольтна батарея розміщена посередині між двома осями під кузовом позашляховика, забезпечуючи збалансований розподіл ваги та практичний, зручний та універсальний внутрішній простір.

  Усі три найсучасніші гібридні моделі — HEV, PHEV та одна з двох похідних MHEV, які допомагають скласти лінійку Sportage п’ятого покоління, оснащені відзначеним нагородами 1,6-літровим двигуном T-GDI від Kia. Поряд зі спортивним, привабливим і дуже чуйним, вдосконалений чотирициліндровий агрегат також має безперервну зміну тривалості клапана (CVVD), складну технологію, яка контролює тривалість підйому клапана, щоб значно покращити продуктивність, економію палива та викиди.

  На додаток до застосування CVVD, двигун 1.6 також має переваги від нового та оптимізованого процесу згоряння, технологій охолодження та ключових заходів щодо зниження тертя, включаючи передову інтегровану систему управління температурою та використання кулькових підшипників із низьким тертям.

  Для гібрида Sportage Plug-in Hybrid компактний турбодвигун є частиною передового пакета силової установки, який також має тяговий електродвигун з постійними магнітами потужністю 66,9 кВт і літій-іонний полімерний акумулятор ємністю 13,8 кВт·год. Ця комбінація силових агрегатів забезпечує загальну вихідну потужність системи 265 к.с., а 180 к.с. — від двигуна T-GDI.

  Найсучасніший акумулятор у Sportage Plug-in Hybrid оснащений високотехнологічним блоком керування акумулятором, який постійно контролює стан батареї, включаючи такі фактори, як струм, напруга, ізоляція та діагностика несправностей. У комплект також є вдосконалений блок моніторингу елемента, який вимірює та контролює напругу та температуру елемента.

  Для моделі Sportage Hybrid відомий двигун 1.6 T-GDI поєднується з тяговим електродвигуном з постійними магнітами потужністю 44,2 кВт і літій-іонним полімерним акумулятором ємністю 1,49 кВт·год для забезпечення ефективної та чутливої ​​трансмісії. Загальна потужність системи становить 230 кінських сил.

  Kia Sportage також оснащений бензиновим MHEV, який використовує двигун 1.6 T-GDI, а технологія гібридизації працює на зниження викидів і підвищення економії. Доступні два варіанти потужності Sportage Gasoline MHEV — 150 і 180 к.с.

  Також до стартової лінійки нового європейського Sportage входить високоефективний 1,6-літровий чистий дизельний двигун, який доступний з вихідною потужністю 115 або 136 к.с. Модель чистого дизельного двигуна потужністю 136 кінських сил є другою силовою установкою MHEV, доступною в Sportage, з технологією гібридизації, яка ще більше зменшує викиди та підвищує ефективність позашляховика. Дизельний двигун також оснащений новітніми технологіями активного контролю викидів SCR, які ще більше зменшують забруднення, такі як NOx та тверді частки.

  Новий Sportage працює в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням (7DCT). Також доступна шестиступінчаста механічна коробка передач (MT), а 6-ступінчаста інтелектуальна механічна коробка передач (iMT) є ексклюзивною для моделей MHEV. І моделі Sportage Hybrid, і Sportage Plug-in Hybrid оснащені шестиступінчастою автоматичною коробкою передач останнього покоління (6AT). Щоб задовольнити всі вимоги клієнтів, новий Sportage доступний у комплектації з повним приводом (AWD) або переднім приводом (FWD). Sportage Plug-in Hybrid має переваги технології AWD.

  Ретельно розроблений салон поєднує передові технології з сучасним стилем

  Інтер’єр нового Kia Sportage грає сміливістю характеру, м’якістю в якості та інноваційними технологіями, створюючи простір, орієнтований на водія, який є справді сучасним. Кабіна була ретельно розроблена, щоб поєднати проривні технології з розкішними функціями, матеріалами преміум-класу та сучасним стилем.

  У центрі сучасної кабіни нового Sportage розташований красиво скульптурний інтегрований вигнутий дисплей з сенсорним екраном і дрібно деталізованими спортивними вентиляційними отворами. Вигнутий дисплей проходить по передній частині салону, надаючи кабіні драматичної ширини та глибини.

  Високотехнологічний 12,3-дюймовий сенсорний екран і багаторежимний сенсорний дисплей діють як нервовий центр для підключення водія і пасажира, а також потреб у функціональності та зручності використання. Обидва створені, щоб бути простими у використанні, інтуїтивно зрозумілими та м’якими на дотик. 12,3-дюймова панель приладів оснащена рідкокристалічним дисплеєм останнього покоління з повним тонкоплівковим транзистором для неймовірно точної та чіткої графіки. Завдяки такому просунутому та безпечному високотехнологічному підключенню новий Sportage отримує переваги від останнього програмного забезпечення та оновлень карт. Розширене програмне забезпечення для підключення в новому Sportage дозволяє користувачам у Європі дистанційно підключатися до свого автомобіля через додаток Kia Connect для смартфонів. Інтерактивна, проста у використанні технологія також надає користувачам доступ до основних вбудованих функцій,забезпечує повний спокій за допомогою простого натискання, щоб перевірити, чи їх Sportage заблоковано, а двері зачинені, а також повну зручність, повідомляючи користувачів, де саме вони припаркували свій позашляховик.

  Ергономічна центральна консоль оптимально розміщена для водія та переднього пасажира, щоб забезпечити гнучкість зберігання. Наприклад, просто натиснувши кнопку, підстаканники, розташовані на центральній консолі, складаються в пристрій, коли вони не потрібні, надаючи пасажирам більший і практичний простір для зберігання речей. На центральній консолі також знаходиться вражаючий диск перемикання передач. Відсік для зарядки смартфона забезпечує високошвидкісну бездротову зарядку потужністю 15 Вт.

  У салоні використані найякісніші матеріали, які приємні на дотик, а динамічні кольори додають живості та енергії. Сидіння водія та переднього пасажира поєднують інновації, комфорт і функціональність у спортивному тонкому дизайні. У них є порти USB для швидкої зарядки, а в задній частині сидінь є інтегровані конструкції типу вішалок у тонких підголівниках, що ще більше підвищує зручність для пасажирів, що дозволяє легко та зручно закріплювати одяг і сумочки.

  Інтелектуальний внутрішній простір європейського Sportage, який поєднує практичність, функціональність та універсальність, підтримується компактною колісною базою 2680 мм, шириною 1865 мм, довжиною 4515 мм і висотою 1645 мм. Це призвело до створення пакету, який лідирує за місцем для ніг, над голівкою та багажником. Європейський Sportage пропонує 996 мм місця для ніг для пасажирів другого ряду (955 мм для моделі PHEV), а простір для голови ззаду становить 998 мм. Обсяг багажника для моделей ICE становить 591 літр (VDA).

  Для додаткової максимальної зручності задні сидіння можна скласти в пропорції 40:20:40, що забезпечує 1780 літрів загального вантажного простору. Ця інтелектуальна функціональність салону, коли задні сидіння відкидаються, просто потягнувши за важіль, є стандартною для всіх моделей Sportage в Європі.

  Повністю захоплюючий автомобільний об’ємний звук забезпечує пасажирів нового Sportage за допомогою провідної в галузі акустичної системи Harman Kardon преміум-класу.

  Нова модель GT-line ще більше підкреслює енергійну природу Sportage, а елементи інтер’єру створюють візуально сильні контрасти між чорним і білим, надаючи моделі жвавого та спортивного середовища.

  Sportage є домом для найновіших технологій пасивної та активної безпеки

  Оскільки безпека є головним пріоритетом під час розробки, Sportage п’ятого покоління є одним із найбезпечніших автомобілів у своєму класі.

  Під витонченим зовнішнім дизайном нового Sportage ховається посилена і легка структура кузова з високою жорсткістю на скручування. Новий Sportage має різні системи безпеки та системи безпеки, включаючи подушки безпеки водія, подушки безпеки пасажира, бічні шторки безпеки, центральні подушки безпеки передніх сидінь і нижні бічні подушки безпеки.

  Відома технологія KIA Advanced Driver Assistance System (ADAS), також відома як DriveWise, допомагає новому Sportage уникати потенційних небезпек, повністю захищаючи пасажирів та інших учасників дорожнього руху під час кожної поїздки. Як частина пакету DriveWise ADAS, новий Sportage оснащений провідною в галузі системою допомоги упередження зіткнень Kia з функцією повороту на перехрестях, яка допомагає уникнути зіткнень із зустрічними автомобілями, пішоходами та велосипедами під час повороту ліворуч або праворуч на перехрестях.

  Система допомоги при водінні на шосе (HDA) підтримує задану відстань і швидкість від автомобіля попереду під час руху по шосе і допомагає центрувати новий Sportage на його смузі. HDA також може регулювати швидкість автомобіля відповідно до обмеження швидкості.

  Розумний круїз-контроль на основі навігації (NSCC) допомагає керувати новим Sportage на безпечній швидкості на шосе, використовуючи дані навігації в реальному часі. Подальше розширення сфери застосування NSCC для частин автомагістралі, де є повороти та вигини, ця технологія автоматично зменшує швидкість пересування перед зустріччю з поворотом або вигином. Повернувшись на «пряму» шосе, NSCC скидає обмеження швидкості до початкового рівня.

  Під час використання сигналу повороту для зміни смуги руху, якщо є ризик зіткнення з транспортним засобом ззаду, нова система допомоги у запобіганні зіткнення в сліпих зонах (BCA) попередить водія. Після попередження, якщо ризик зіткнення зростає, BCA активно контролює новий Sportage, щоб уникнути зіткнення. BCA також активний у таких ситуаціях, як маневри паралельного паркування, що додатково допомагає уникнути зіткнення з транспортними засобами, що стоять позаду. Монітор огляду сліпих зон (BVM) також включено в новий Sportage і додатково покращує безпеку та видимість водія під час зміни смуги, відображаючи зображення заднього боку автомобіля в режимі реального часу на панелі приладів.

  Дистанційна розумна система допомоги при паркуванні (RSPA) допомагає водієві дистанційно припаркуватися або вийти з паркувального місця поза транспортним засобом. Маневри паркування ще більше покращуються завдяки додаванню технології Surround View Monitor (SVM), яка відображає відеозапис автомобіля та його оточення в режимі реального часу.

  Новий дизайн, заснований на сміливій та сміливій філософії

  Екстер’єр нового Kia Sportage встановлює нові межі дизайну, надаючи йому драматичну присутність на європейських дорогах.

  Напружені та чіткі лінії брижі вздовж витонченого тіла, посилюючи вишукану напругу в стилі. У той же час чисті, але м’язисті поверхні поєднують зусилля зі складною графікою, щоб надати позашляховику динамічну та наполегливу присутність на дорозі.

  Нова мова дизайну Kia — Opposites United — була оприлюднена на початку цього року та отримала велике визнання серед дизайнерської спільноти — є ядром нового Sportage, впливаючи на всі аспекти його зовнішнього вигляду та характеру.

  Філософія, що спонукає до роздумів, складається з п’яти стовпів: радість для розуму, сила для прогресу, технологія для життя, напруга для спокою та сміливість для природи. Останній стовп — Bold for Nature — глибоко вплинув на створення нового Sportage, втіливши світ природи та створивши дизайн, який приймає сміливу, емоційну, сучасну, але органічну форму.

  Спереду новий Sportage демонструє точну і складну форму дизайну з детально орієнтованою чорною решіткою решітки, яка простягається по всій ширині обличчя. Технічна графіка об’єднує основні фронтальні особливості нового Sportage, надаючи вражаючий зовнішній вигляд. Решітка з’єднує сучасну фірмову решітку Kia Tiger Nose з характерними світлодіодними DRL (денними ходовими вогнями) у формі бумеранга у футуристичному стилі, які, у свою чергу, створюють суцільні лінії кордону для яскравих світлодіодних фар Matrix, також відомих як інтелектуальна система переднього освітлення.

  Віддаючи данину його спадщині спортивної зручності, бічний профіль нового Sportage створює хвилюючу присутність на дорозі з натягнутими лініями, що перетинають чисті, але вишукані поверхні кузова, які плавно поєднують контрастні об’єми. Додавання хромованої ременної лінії, яка піднімається на задню сторону нового Sportage, створює гармонійні лінії із заднім спойлером, додаючи ще більше спортивного родоводу автомобіля.

  Європейський Sportage зберігає свою сильну дорожню присутність прямо в задній частині завдяки м’язистому дизайну фастбека, який перетікає в задні ліхтарі, створені так, щоб створювати враження, що вони врізаються в кузов з високою точністю. Задні ліхтарі з’єднані тонким горизонтальним дизайном, що створює приголомшливо широке враження від задньої частини нового Sportage.

  Новий чорний дах, який є ще одним першим для нової лінійки Sportage в Європі, тепер доступний з моделлю GT-line, яка допомагає підкреслити спортивний профіль і підкреслити архітектурно динамічну C-стійку. Новий чорний дах є привабливою особливістю дизайну, яка додатково доповнюється на GT-line яскравими та яскравими кольорами кузова.

  Залежно від специфікації та моделі, новий Sportage їздить на 17-дюймових, 18-дюймових або 19-дюймових дисках із шістьма різними дизайнами, кольорами та обробками.

  У нашому автосалоні ви можете придбати кросовер в новому кузові в одній з 4-х комплектацій: COMFORT, PRESTIGE, LUXURY та GT LINE.

 • Комплектації та ціни новий Sportage

  Комплектація COMFORT PRESTIGE LUXURY GT LINE
  Безпека
  Передні ремені безпеки з преднатяжувачами та з регулюванням по висоті та звуковим попередженням + + + +
  Подушка безпеки водія + + + +
  Подушка безпеки переднього пасажира з функцією вимкнення + + + +
  Бокові подушки безпеки + + + +
  Шторки безпеки (бокові) + + + +
  Центральна подушка безпеки для запобігання зіткнення переднього пасажира та водія + + + +
  Передні дискові гальма 17» + + + +
  Задні дискові гальма 16» + + + +
  ESС — електронна система стабілізації руху + ABS + + + +
  Cистема утримання в смузі руху + + + +
  Система попередження про з’їзд зі смуги руху + + + +
  Система запобігання зіткненню с пішоходами та ТЗ  попереду + + + +
  Система запобігання зіткненню при виїзді з парковки (задній) +
  Система запобігання зіткненню при лівому повороті +
  Система допомоги при русі з гори / угору + + + +
  Система ручного контролю за лімітом швидкості + + + +
  Система попередження про перевищення ліміту швидкості + + + +
  Система  контролю сліпих зон автомобіля +
  Система допомоги при русі по шосе +
  Центральний замок + + + +
  Іммобілайзер + + + +
  «Дитячий» замок + + + +
  Електронне стоянкове гальмо (для АКПП) + + + +
  Комфорт
  Датчик дощу + + +
  Парктронік (задні+передні) + + +
  Зовнішні дзеркала, що регулюються дистанційно; з підігрівом + + + +
  Функція автоматичного складання дзеркал + + +
  Підігрів керма + + + +
  Система автоматичного вмикання головного світла + + + +
  Регулювання керма (телескопічне, по горизонталі та вертикалі) + + + +
  Підігрів передніх сидінь + + + +
  Підігрів задніх сидінь + +
  Електропідсилювач керма + + + +
  Регулювання сидіння водія по висоті + +
  Регулювання сидіння переднього пасажира по висоті + + +
  Електрорегулювання положень сидіння водія переднього пасажира (по горизонталі та вертикалі) +
  Електрорегулювання положень сидіння водія переднього пасажира (по горизонталі та вертикалі) з пам’яттю положень сидінь +
  Дефлектор вентиляції пасажирів на задньому сидінні + + + +
  Поперекова підтримка сидіння водія + + +
  Дистанційне управління центральним замком (з брелоком) + + +
  Електросклопідйомники передні та задні + +
  Електросклопідйомники передні та задні; для водія та переднього пасажира з функцією безпеки (запобігання защемленню) + +
  Інтелектуальна система відкриття двері багажного відділення (HANDS FREE) +
  Бездротова зарядка смартфонів + +
  Розетка на передній консолі + + + +
  Розетка в багажному відділенні + + + +
  Цифрова панель приладів покращеного типу «Supervision» 4,2 дюйми + +
  Цифрова панель приладів 12 дюймів з інтегрованим кластером 4,2 «Supervision» дюйми +
  Цифрова панель приладів 12,3 дюймів з інтегрованим кластером 12,3 «Supervision» дюйми з відеовідображенням сліпих зон на панелі приладів +
  Повітряний фільтр системи кондиціонування + + + +
  Кондиціонер +
  Двозонний клімат-контроль з функцією «Auto Defog» + + +
  Тризональний клімат-контроль з функцією «Auto Defog» (керування температурою для заднього ряду) +
  Електрохромне дзеркало заднього виду у салоні + + + +
  Підрульові перемикачі КПП + +
  Bluetooth з голосовим керуванням + + + +
  Вибір режимів керування + + + +
  Шумоізіоляція під капотом + + + +
  Акустична плівка вітрового скла (шумоізоляція) + + + +
  Кишені на передніх сидіннях + + + +
  Індикатор низького рівня омивача вітрового скла + + + +
  Круїз-контроль + + +
  Адаптивний круїз-контроль (Smart Cruise Control) з функцією Start-Stop +
  Кнопка старту двигуна та безключовий доступ к автомобілю (SMART KEY -розумний ключ) +
  Вентиляція передніх сидінь +
  Cистема моніторингу тиску в шинах + + + +
  Інтер’єр
  Шкіряне оздоблення керма та важеля коробки перемикання передач + +
  Шкіряне оздоблення керма та важеля коробки перемикання передач + вставки «під хром» + +
  Шкіряне оздоблення центрального підлокітника + + +
  Центральна панель «м’який пластик» + + +
  Протисонячні козирки з дзеркалами та підсвітленням + + + +
  Лампи для читання мапи та футляр для окулярів; лампи в салоні, багажнику + + +
  Лампи LED типу для читання мапи та футляр для окулярів; лампи в салоні, багажнику +
  Заднє сидіння, що складається у відношенні 4:2:4; з 3-ма підголівниками, що регулюються; з центральним підлокітником + + + +
  Центральний підлокітник + + + +
  Накладні панелі на передні сидіння (для речей) + + +
  Утримувач напоїв у центральному підлокітнику + + + +
  Дистанційне складання сидінь другого ряду + + + +
  Полиця багажного відділення (натяжна) + + + +
  Накладки на пороги пластик + + + +
  Накладки на пороги DELUXE + +
  Вставка під «алюміній» на центральній панелі + + +
  Консоль «чорний глянець» + +
  Накладки на педалі виконані з алюмінію +
  Вставки в дверні карти алькантара (штучна замша) +
  Вставки штучної шкіри на центральній панелі +
  Оббивка сидінь тканина + +
  Комбінований салон (тканина + штучна шкіра) +
  Шкіряний салон з вставками алькантари (штучна замша) +
  Екстер’єр
  Рейлінг на даху + + +
  Зовнішні дзеркала виконані у колір кузова + + +
  Повторювачі сигналів поворотів у дзеркалах + + + +
  Бризковики спереду та ззаду + + + +
  DRL — денні ходові вогні (LED) + + + +
  Задні ліхтарі світлодіодного типу (LED) + +
  Задні ліхтарі комбінованого типу (LED+BULB) + +
  Світлодіодні лампи головного освітлення (MFR типу) + +
  LED (світлодіодні) адаптивні лампи в ліхтарях головного світла + +
  Передні протитуманні фари MFR+LED +
  Передні протитуманні фари LED + +
  Протитуманні задні ліхтарі + + + +
  Очищувач вітрового скла типу Aero-Blade + + + +
  Зовнішні ручки дверей кольору кузова + + + +
  Внутрішні ручки дверей «під хром» + + + +
  Молдінги та накладка решітки радіатора (Satin Metall) + +
  Молдінги, накладка решітки радіатора та накладки на двері  (Matt Chrome Metall) +
  Решітка радіатора «чорний глянець» +
  Декоративні накладки на бампера «срібло» (Silver) +
  Легкосплавні диски 17″ та шини 215 / 65 R17 (А тип) +
  Легкосплавні диски 17″ та шини 215 / 65 R17 (Б тип) +
  Легкосплавні диски 18″ та шини 235 / 55 R18  (А тип) +
  Легкосплавні диски 19″ та шини 235 / 50 R19 +
  Шини Michelin (Мішлен) + +
  Шини Continental (Контіненталь) + +
  Шини Michelin GT (Мішлен ДжиТі) +
  Тимчасове сталеве запасне колесо + + +
  Повнорозмірне легкосплавне запасне колесо +
  Базове тонування вікон +
  Покращене тонування вікон + + +
  Світлодіодний стоп-сигнал + + + +
  Панорамний дах +
  Пакет екстер’єру GT LINE / Джі Ті Лайн (спортивний бампер, дзеркала чорного кольору, спортивні молдинги, емблема GT на решітці) +
  Аудіосистема
  8,0 TFT Touch Screen магнітола +  Bluetooth (ANDROIDAUTO+APPLE CAR PLAY) + +
  12,3 TFT Touch Screen магнітола +  Bluetooth (ANDROIDAUTO+APPLE CAR PLAY) (діагональ 12 дюймів) дисплей з вбудованою навігацією (NAVI) + +
  Камера заднього огляду з функцією підказок + + + +
  Камера кругового огляду 360 +
  6 динаміків (4 основних та 2 високочастотних) + + +
  Преміум аудіо система Harman Cardon  (сабвуфер+підсилювач+центральний динамік) +
  USB порт + + + +
  USB порт з функцією підзарядки гаджетів + + + +
  USB порти, вмонтовані в передні сидіння + + +
  Антена на даху «Акулячий плавник» + + + +
  Керування магнітолою на кермі + + + +
  Ціна автомобіля, 2022 р.в.
  Sportage / 1,6Т бензин / 2WD / 7DCT, 2022 р.в., грн з ПДВ * 604 500 632 400
  Sportage / 1,6Т бензин / 4WD / 7DCT, грн. 2022 р.в., грн з ПДВ * 771 900
  Sportage / 2.0 бензин / 2WD / 6AT, грн. 2022 р.в., грн з ПДВ * 610 700

  Kia Sportage — бестселер українського ринку, доступний з оновленим дизайном, розширеним переліком опцій, а також істотно зміненою лінійкою силових агрегатів.
  *Ціни станом на 07.07.2022 року. Всі розрахунки в гривнях вказаним на сайті кіа.org.ua на день виписки рахунку-фактури.

  Застереження: продавець автомобілів ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» є платником єдиного податку 2% спрощеної системи оподаткування, група 3. Завдяки чому у ціну автомобілів не включається ПДВ та деякі інші податкові платежі
  згідно умов Податкового кодексу України.
  Більш детальну інформацію уточнюйте у консультантів; Колір автомобіля — на вибір (включений у вартість). Виробник і продавець залишають за собою право змінювати комплектації та ціни на авто.

  Гарантія —  7 років або 150 т.км. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.
  Міжсервісний інтервал — 1 рік або 15 000 км

  Виробництво — KIA Motors, Словаччина

 • Екстер`ер новий Sportage

  Інтер`ер новий Sportage