Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції автосалону

CHERY TIGGO 2: З гарячою вигодою $500 дійсна з 01.05.2021!

Опубликовано 13 мая, 2021 в 2:45 пп

Встигніть придбати  Chery Tiggo 2 з весняною вигодою — $500

Потужний та надійний, субкомпактний кросовер, з дорожнім просвітом від 178 мм якнайкраще підходить для руху українськими дорогами. Крім того, яскраве та спортивне авто оснащується ощадливим бензиновим двигуном об’ємом 1,5 літри з витратами палива у змішаному циклі від 7,4 л. на 100 кілометрів шляху.

 

Надійний та практичний простір позашляховика

У Chery Tiggo 2 широкий функціонал авто доступний водіям вже в базовій комплектації: подушки безпеки водія та пасажира, система безпеки (ABS+EBD), підігрів передніх сидінь, електропривод зовнішніх дзеркал, аудіосистема, кондиціонер.

  • Обсяг багажника: 420 л
  • Колісна база: 2500 мм
  • Задні сидіння в опущеному вигляді складаються у співвідношенні 4:6
  • 21 додатковий простір для зберігання особистих речей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прохідність 

Дуже важливо, що окрім співробітництва з 500 кращими постачальниками комплектуючих по всьому світу, CHERY також має своє автоматизоване виробництво на заводі, що працює згідно кращих світових стандартів.

Компанія CHERY також співпрацює з Jaguar UK та Land Rover UK з метою виробництва автомобілів Jaguar та Land Rover в Китаї.

Надійність і довговічність готового автомобіля, систем і деталей TIGGO 2 перевіряється шляхом випробувань конструкції на міцність,  високу швидкість, на альпійський холод, тесту «болотної» місцевості, високотемпературного гірського тесту та ін.

Загальна валідація виконується на більш ніж 200 готових транспортних засобах, а накопичений пробіг становить близько 1,1 мильйона кілометрів, що забезпечує своєчасне вирішення проблем проектування і виробництва, а також гарантує високу якість продукції користувачам. Кожен власник Chery може бути впевнений у високій якості та надійності автомобіля. І один з найпереконливіших аргументів — найкраща гарантійна пропозиція на ринку нових легкових авто в Україні.

 

______

Нагадаємо – автосалони та сервісні центри Chery в Україні працюють для Вас. Наші дилери  виконують всі необхідні заходи для забезпечення максимальної безпеки персоналу та клієнтів дилерських центрів. На час карантину також застосований особливий регламент підготовки та дезінфекції автомобілів для експозиції та перед передачею клієнтам. А з травня по липень дилери комплектують автомобілі спеціальними наборами для захисту клієнтів (антисептик, рукавички, маски).

Також продовжує роботу наша програма онлайн-продажу #CHERYОНЛАЙН.

*Приєднуйтесь до наших соціальних мереж FACEBOOK|INSTAGRAM 

Автоцентр БЛІЦ-Авто