Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Новий Kia Rio Sedan та Kia Rio X-Line доступні до передзамовлення!

Опубликовано 13 января, 2021 в 5:52 пп

Офіційний дилер Kia, Автоцентр «БЛІЦ-АВТО» відкриває завіси для приємної автомобільної події – ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ на Kia Rio Sedan та Kia Rio X-Line в Україні відкрито.

KIA Rio

Cтворений дизайнерами і конструкторами KIA спеціально для Вас. Він готовий до різноманітних і складних умов експлуатації. Він надійний і зручний. І, звичайно, досить елегантний, щоб не загубитися на вулицях міста. Погляньте на нього: він немов запрошує Вас сісти за кермо.

Rio Sedan

ДИЗАЙН

Виходячи за рамки звичного. Міський автомобіль з сучасним дизайном і спортивними нотками в характері — це реальність. Він вражає з першого погляду. Він захоплює при ближчому знайомстві. Він продовжує дивувати в щоденному спілкуванні.

  • Світлодіодні передні фари
  • Фірмова решітка радіатора
  • Світлодіодні денні ходові вогні
  • Протитуманні фари підсвічування поворотів

KIA Rio X

Крос-хетчбек Kia Rio X-Line — це неймовірне поєднання стрімкості седана, комфорту хетчбека і енергії міського кросовера. Ефектний зовнішній вигляд, вражаючий інтер’єр, місткий та затишний салон, високий кліренс і захисний обвіс по периметру автомобіля роблять Rio X-Line універсальним автомобілем і в місті, і за містом.

Rio X

Інтер’єр KIA Rio X

Продуманий настільки ж детально, як і дизайн його екстер’єру. Зручний салон відповідає всім сучасним вимогам, а якість і довговічність матеріалів порадують будь-якого автолюбителя. Принципово новий підхід до проектування значно спростив використання різних функцій автомобіля в поїздці. А центральна панель з горизонтальної хромованої полоси  — справжня окраса салону, візуально розширює простір.

Автоцентр БЛІЦ-Авто