Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Перші тізерні зображення нового Kia Sportage!

Опубликовано 2 июня, 2021 в 12:37 пп

31 травня 2021 року — Kia представила перші офіційні тизерні зображення абсолютно нового Sportage — п’ятого покоління, найпопулярнішої моделі кросовера цього бренду.

Sportage, який буде представлений у липні в Кореї, був ретельно розроблений, щоб встановити нові стандарти в своєму сегменті. Передовий дизайн екстер’єру та інтер’єру, нові технології підключення до цифрових сервісів та нові високоефективні силові агрегати – усе це у новому Kia Sportage! Крім того, у вересні цього року вперше за 28-річну історію моделі Kia Europe представить спеціальну європейську версію Sportage.

 На початку року Кіа представила нову хвилю дизайну своїх моделей — Opposites United, який отримав велике визнання дизайнерського співтовариства. Цей дизайн і лежить в основі нового Sportage, впливаючи на всі аспекти його зовнішнього вигляду і характеру. Перші зображення моделі характеризують досконалість і простоту природи авто з акцентом на новий

Новий Sportage має м’язисту поставу і сильний, але витончений силует. Помітні нові деталі включають в себе чіткі характерні лінії, що йдуть по всій поверхні автомобіля. Передня частина отримала нову чорну решітку радіатора, яка охоплює всю ширину фронтальної частини автомобіля. М’язисті лінії кузова задньої частини плавно переходять до денних ходових вогнів, які обрамляють новий логотип Kia і емблему Sportage.

Автоцентр БЛІЦ-Авто