Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Підготуй свій KIA до зими з вигодою!

Опубликовано 28 октября, 2020 в 12:36 пп

З 02 листопада по 31 грудня 2020 року в Автоцентрі «Бліц-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальних запасних частин

Офіційний і дилер KIA, Автоцентр «Бліц-Авто», запрошує власників автомобілів корейського бренду відвідати найближчий офіційний сервіс KIA і підготувати його до зимової експлуатації з вигодою* на окремі позиції запчастин і витратних матеріалів, що сягає 8%. Пропозиція діє в період з 02.11.20 по 31.12.20.

Спеціальна сервісна пропозиція поширюється на більш ніж 1000 позицій, серед яких: витратні матеріали (фільтри, гальмівні колодки, диски та корзини зчеплення, січки запалювання та розжарювання тощо), амортизатори, стійки стабілізаторів, сталеві та легкосплавні диски, датчики тиску в шинах, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників, килимки тощо.

Докладні умови, наявність запчастин і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також сумісність з конкретною моделлю автомобіля Kia, уточнюйте у наших консультантів або за телефоном: (044) 501-80-96

 

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 02 листопада 2020р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 02.11.2020 по 31.12.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.