Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Опубликовано 4 октября, 2021 в 11:16 дп

АФ «Бліц-Авто», незалежно від бренду автомобіля та наявності гарантії на автомобіль, у період проведення акції надається можливість провести Сезонні та Додаткові види робіт, зі знижкою 20% на послуги та до 20% на запасні частини, від звичайної (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції).

Спеціальна пропозиція, доступна з 04.10.2021 р. по 12.12.2021 р.

Для Запису на Сервіс:

  • Зателефонуйте за тел.: (044)501-80-96

Акція поширюється на:

  • Клієнтів-фізичних осіб, при наявності у них (у нього) картки DRIVE2U, оформленої у відповідності до умов DRIVE2U, які викладені на офіційному відкритому ресурсі.
  • Клієнтів-юридичних осіб, при наявності чинного договору на ТО та ПР, що діє між «Автоцентр на Столичному» та таким клієнтом.

Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру Корпорації УкрАВТО та стати членом родини DRIVE2U. В подальшому, Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись всіма перевагами.

Перелік брендів автомобілів

Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів, а саме на: Авто брендів УкрАВТО та Авто інших брендів.

Види робіт, матеріалів та запасних частин зі знижкою до 20% та їх застосування

Шиномонтаж

Включає в себе:

  • Шиномонтаж
  • Діагностика ходової
  • Розвал-сходження

Допоміжні витратні матеріали

Основні витратні матеріали та запасні частини, які необхідно використати для проведення робіт у відповідності до умов Акції, вказуються у наряд-замовленнях зі звичайною ціною. Їх використання, вартість та кількість узгоджується з клієнтом додатково у стандартному режимі, до їх застосування. На дані матеріали та запасні частини розповсюджуються знижки згідно умов Акції. До таких матеріалів відносяться, зокрема: тягарці балансування коліс, ніпелі та ущільнювальні матеріали, тощо.

*Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу за телефоном: (044) 501-80-96