Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Geely

Протягом багатьох років бренд Geely дотримується тих самих принципів: долаючи рубежі технологічних можливостей, здійснювати технічні прориви в галузі автовиробництва, створюючи якісні та безпечні автомобілі, прагнучи стати одним із провідних світових автовиробників.

Сильний дух бренду Geely виражається у прагненні до інновацій та постійному вдосконаленні своїх продуктів, акцентуючи свою увагу на безпеці, якості та використанні технологій із турботою про навколишнє середовище.

Geely в Україні представлений автомобілями:

Atlas_pro_new
Atlas Pro
Atlas Pro у офіційного дилера Geely. Geely Atlas Pro — унікальний кросовер, який забезпечує своїх власників: високим ступенем комфорту, наповнений передовими технологіями безпеки та має чудові ходові якості.
coolray
CoolRay
Coolray у офіційного дилера Geely Динамічний вигляд Coolray розроблений міжнародною командою дизайнерів  Geely. Естетика людської мускулатури, краса сили та молодості стали основною темою дизайну. Чіткі, стрімкі лінії кузова підкреслюють зухвалу
Monjaro
Monjaro
Monjaro — Преміальний Кросовер від Geely для України Monjaro — це абсолютно новий кросовер від Geely, що вражає своєю преміальністю в дизайні, матеріалах та технологіях. Він є новим флагманом модельного

Для початку відзначимо, що GEELY Auto Group (далі – GEELY) є провідним виробником автомобілів у світі.  Головний офіс базується в Ханчжоу (Китай) і був заснований у 1997 році, як дочірня компанія Zhejiang GEELY Holding Group.

Сьогодні структура холдингу включає себе широкий спектр компаній та напрямів:

 • Geely Auto Group,
 • Geely New Energy
 • Commercial Vehicle Group,
 • Geely Technology Group,
 • Geely Talent Development Group та ін.

У периметр холдингу входить безліч незалежних автомобільних брендів.

В тому числі:

 • Geely,
 • Geometry,
 • малайзійська компанія Proton,
 • англійський виробник спортивних та гоночних автомобілів Lotus,
 • новий бренд електромобілів преміум-класу Zeekr,
 • Volvo,
 • Smart (спільно з Daimler)
 • та багато інших.

Будучи першою та найбільшою приватною автомобільною компанією в Китаї, Geely продовжує впевнений розвиток в області інновацій, цифрової трансформації та технологічного лідерства.
Новим вектором розвитку компанії є інновації та розробка високоінтелектуальних технологій у сферах цифрових комунікацій, комплексної мобільності, аерокосмічної індустрії, банківської сектора та освіти.
Geely Auto Group належать 18 автомобільних заводів та 8 підприємств з виробництва двигунів та трансмісій на території Китаю та за кордоном.
Компанія має в своєму розпорядженні науково-дослідницькими центрами в Китаї, Швеції, Англії та Німеччини, а також дизайн-бюро в Шанхаї, Гетеборзі, Барселоні, Каліфорнії, Ковентрі та Мілані.
Одним із технологічних досягнень міжнародної команди стало створення декількох видів передової модульної архітектури, включаючи компактну модульну архітектуру для автомобілів різних класів та з різними силовими установками, модульну архітектуру для автомобілів В-класу та модульну архітектури для електромобілів.
Такі інженерні рішення дозволяють Geely підвищувати ефективність проектування та виробництва, виводячи компанію на новий технологічний рівень.

Компанія випускає велику кількість моделей автомобілів, включаючи доступні в Україні Atlas Pro,Coolray, Monjaro.