Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Кредит та страхування

В автоцентрі «БЛІЦ-АВТО» Ви можете придбати в кредит будь-який автомобіль представлений в автосалоні, а також оформити договори страхування КАСКО та цивільної відповідальності.

Автострахування КАСКО і ОСЦПВ  

Кредитування автомобілів
«Експрес Страхування» — страхова компанія, яка була заснована в 2008 році за участю Української Автомобільної Корпорації — лідера українського автомобільного ринку — Корпорації «УкрАВТО». Маючи найбільш розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, Корпорація УкрАВТО тепер рекомендує всім своїм клієнтам страховий кампанію, яка надає контрольований якісний сервіс і гарантовані виплати. Автосалон «Бліц-Авто» в межах роботи в системі «Експрес Кредит», активно співпрацює з банками, які надають спеціальні умови кредитування легкових автомобілів, представлених в наших салонах. Це широкий асортимент вигідних кредитних програм від надійних банків-партнерів.

Система «Експрес Кредит» пропонує не тільки привабливі умови автокредитування, але і зручне оформлення. Заповнивши анкету в автосалоні «Бліц Авто», клієнт в найкоротший термін зможе отримати відповідь банку.

 

Отримати актуальну інформацію щодо умов кредитування та страхування Ви можете у наших консультантів в автосалоні або зв’язавшись з ними за номером телефону чи електронною поштою:

Телефон автосалону: (044) 501-80-97 

Мобільний: (097) 472-71-52 

E-mail: d.moklyak@blitz.ukravto.kiev.ua