Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Програма лояльності

Програма лояльності Drive2U розроблена так, щоб Вам було зручно, а безцінний час можна було присвятити чомусь більш важливому.

Простий шлях реєстрації, що веде до родини Drive2U. Жодних нудних анкет та форм, ніякого пластика! Все що Вам потрібно, просто звернутись до наших автосервісних центрів, про решту подбаємо ми!

Долучаючись до програми лояльності Drive2U від Корпорації УкрАВТО Ви не просто отримуєте особливі умови обслуговування. Кожний візит до наших автосервісних центрів в статусі учасника програми Drive2U дає Вам можливість користуватись дисконтом на послуги та запасні частини. І гарантія того, що ремонт не буде коштувати Вам майже всіх грошей світу. Більше того, назва Drive2U – вже стала синонім виразу «Для своїх – дешевше».

Програма лояльності Drive2U – це:
icon Прості та прозорі умови для кожного
icon Більше 180 000 вдячних клієнтів
icon Дбати про вас: рівень задоволеності клієнтів – 98%
icon Можливість заощаджувати
icon Спеціальні ціни на запасні частини та послуги

Знижка на послуги Знижка на запасні частини Загальний обсяг послуг та товарів придбаних на АСП
Для ТЗ гарантійного віку, придбаних на АСП, які є дилерами даного бренду
5% до 3%* від 8 001 до 15 000 грн. з ПДВ
7% до 5%* від 15 001 до 30 000 грн. з ПДВ
10% до 7%* від 30 001 грн. з ПДВ
Для ТЗ не гарантійного віку та\чи придбаних не на АСП
20% до 20%** Без урахування обсягу товарів та послуг

* — «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA» та «Chevrolet» становить 5 (п’ять) років, «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.

**— знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.Програма лояльності «Drive2U» дозволяє заощаджувати та отримувати приємні бонуси не лише власникам автомобілів, бренди яких офіційно представляє Корпорація «УкрАВТО». Пред’являючи картку «Drive2U» власники автомобілів Toyota, Nissan, Renault, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, LADA, ЗАЗ, або ж комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ отримують дисконт на послуги та запасні частини.

Навіть, якщо Ви маєте автомобіль, який був придбаний не в дилерській мережі, а його марка не належить до брендів, представлених в дилерських центрах Корпорації «УкрАВТО», Ви також можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звертаючись до сервісної мережі «УкрАВТО» та обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу та можливість заощадити кошти.

Так ви можете отримати дисконт на послуги автосервісу, автозапчастини, послуги з проходження ТО, ремонт/діагностика ходової частини, ремонт/діагностика двигуна, перевірка та заправка кондиціонерів та багато іншого. Крім цього, спеціальні умови програми лояльності поширюються на діагностику та ремонт автомобіля, комп’ютерну діагностику, відновлювальний ремонт, встановлення та придбання додаткового обладнання, регулювання «розвалу-сходження», шиномонтаж і балансування коліс.
Отримавши картку програми лояльності «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг та придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред’явити картку перед розрахунком за товари чи послуги, щоб кошти були зараховані на особовий рахунок.

Якщо в процесі обслуговування на Вашій «Drive2U» зібрано обсяг коштів, що дозволяє отримати наступний рівень знижки, вже при наступному звернені до дилерського центру на послуги та запасні частини буде застосований більший розмір дисконту.

Картка програми лояльності з Вашим особовим рахунком приймається в усій дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» *, а кошти зараховуються незалежно від місця звернення.

Ми цінуємо Ваш час та комфорт і вдячні за те, що Ви з нами! Переходьте за посиланням, щоб дізнатись більше про програму лояльності DRIVE2U від Корпорації УкрАВТО! .