Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Chery

Chery – це провідний китайський виробник автомобілів.

Компанія широко відома завдяки своїм бюджетним моделям автомобілів, які часто продаються під брендом Chery, а також інших брендів, у тому числі Jaguar Land Rover, який придбав частку Chery Automobile Co. в 2012 році.

Chery має широкий асортимент автомобілів, включаючи седани, кросовери та хетчбеки, та експортує свою продукцію у більш ніж 80 країн світу. Компанія також активно займається дослідженнями та розробками в галузі електромобілів та альтернативних джерел енергії.

Chery займає важливе місце на китайському ринку. Компанія продовжує зміцнювати свої позиції на світовому ринку автомобілів та збільшує свій експорт, поставляючи свої автомобілі до різних країн світу.

Компанія випускає велику кількість моделей автомобілів, включаючи доступні в Україні Tiggo 2Pro, Tiggo4Pro, Tiggo 7Pro, Tiggo 8Pro,.

Chery в Україні представлений наступним модельним рядом автомобілів:

Tiggo 2 Pro
Tiggo 2 Pro
Tiggo 2 Pro у офіційного дилера Chery Tiggo 2 Pro відрізняється більш привабливим, молодим зовнішнім виглядом та передовими технологіями.
Tiggo 4 Pro
TIGGO 4 Pro
Tiggo 4 Pro у офіційного дилера Chery Оновлений компактний кросовер Chery Tiggo 4 Pro FL успадкував найкраще від свого попередника Tiggo 4, одночасно додавши кілька нових інноваційних технологічних і дизайнерських
TIGGO 7 Pro
Tiggo 7 Pro  у офіційного дилера Chery. Chery Tiggo 7 Pro — це саме той автомобіль, який так чекали фанати бренду Chery в Україні. Він отримав дійсно стильний і сучасний
Tiggo 8 Pro
TIGGO 8 Pro
Tiggo 8 Pro у офіційного дилера Chery.  TIGGO 8 Pro – справді великий 7-місний SUV Chery  в історії України Він розриває шаблони уявлень про китайські автомобілі вражаючим рівнем комплектацій, технічних