Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Акційна пропозиція «Весняний сервіс 2024»

Опубликовано 26 марта, 2024 в 9:25 дп

Акційна пропозиція «Весняний сервіс 2024» від АФ «Бліц-Авто»,

Скористайтесь особливими умовами акційної пропозиції «Весняний сервіс 2024» від АФ «Бліц- Авто».
Тільки з 25 березня і до 12 травня 2024 року на ряд найнеобхідніших послуг діють спеціальні ціни,
а також ряд дисконтних пропозицій на обслуговування та запасні частини!

ШИНОМОНТАЖ ТА БАЛАНСУВАННЯ ВІД 657 ГРН:

Навряд чи варто пояснювати, що «всесезонна» гума не «працює» в наших кліматичних умовах. На жаль, досі нема шин, які були б однаково ефективні і в літню спеку і в зимовий період. З переходом середньодобової температури через відмітку в 7 градусів, слід підготовуватись до теплого півріччя. Подбайте про безпеку, свою та своїх супутників та скористайтесь спеціальною ціновою пропозицією і замініть зимові шини на літні! Найнеобхідніше має бути доступним, тож не зволікайте!

 

«РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ» 657 ГРН:

Ви не могли не чути про «розвал-сходження», навіть якщо  відносно недавно сіли за кермо. Коректне налаштування цього важливого параметру дозволяє автомобілю зберігати закладену в процесі проектування керованість, забезпечує рівномірне зношення гуми, запобіає перевитратам пального. Ми маємо найсучасніші 3-D стенди, які дозволяють скоригувати встановлення коліс з вражаючою точністю, щоб Ви були впевнені в своєму автомобілі в будь-якій ситуації та за будь-якої погоди!

 

КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ 328 ГРН:

Напевно Ви дуже уважно слідкуєте за своїм здоров’ям і намагаєтесь час від часу відвідувати лікаря, який зможе вчасно звернути Вашу увагу на можливу проблему. З Вашим автомобілем так само: тільки регулярні «обстеження» дають змогу бути впевненим, що Ваш автомобіль ні на що не скаржиться, а раптом щось турбує, то під ча комплексної діагностики це буде помітно. Не чекайте моменту, коли автомобіль почне «хворіти», а скористайтесь дійсно вигідними цінами на комплексну діагностику ходової!

*Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу за телефоном: (044) 501-80-96