Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції автосалону

Автоцивілка до кожного авто лише в Автоцентрі «Бліц Авто»

Опубликовано 9 августа, 2023 в 10:27 дп

Автоцивілка до кожного авто лише в Автоцентрі «Бліц Авто»!

Шановні клієнти! Раді повідомити про старт спеціальної пропозиції від Автоцентру «Бліц Авто» та

надійного партнера кожного водія, котрий турбується про свою безпеку та оточуючих – страхову компанію Експрес Страхування!

Отже, гарантована Автоцивілка до кожного придбаного авто марок Geely, Chery, Jetour  з 15 серпня до 30 вересня 2023р!

Пропозиція діє лише в Автоцентрі «Бліц Авто», Київ вул. Академіка Кухаря, 6

Умови прості:  Придбайте авто або внесіть передоплату від 5% вартості авто у період дії акції та гарантовано отримайте страховий поліс ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування»*

Турбота про Вас і Ваше авто для нас найважливіший пріоритет.

*Поспішайте скористатись вигідними умовами, строк дії пропозиції регламентовано з 15.08.2023 р. по 30.09.2023 р.,  автомобіль  маркок Geely, Chery, Jetour в АФ «Бліц Авто». (Під придбанням автомобіля мається на увазі перерахування 100% ціни автомобіля згідно договору купівлі-продажу на розрахунковий рахунок Автоцентру.  Під резервуванням автомобіля мається на увазі внесення передплати (авансу) в розмірі не менше 5% вартості автомобіля згідно попереднього договору купівлі-продажу на розрахунковий рахунок Автоцентру). Під наданням Полісу ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» у подарунок мається на увазі сплата за рахунок Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання. ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензія АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429898 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

 Деталі акції Ви можете дізнатись за телефоном автосалону: (044) 501-80-96

Запрошємо на Тест-Драйв

Розрахувати КРЕДИТ за Акційними умовами

 

Приєднуйтесь до нас у FacebookInstagram!

Соціальні сторінки Експрес Страхування: FacebookInstagram!

З повагою, команда Бліц Авто!