Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

Автоцентр «Бліц Авто» — офіційний дилер Geely.

Опубликовано 4 декабря, 2022 в 4:40 пп

Шановні  клієнти!

Чудова  новина від команди Geely та абсолютно нові можливості, які відкриваються для шанувальників всесвітньо відомого бренду в Україні доступні в нашому автосалоні відтепер «Бліц Авто» — офіційний дилер Geely.

geely auto

Так, офіційний дистриб’ютор автомобілів Geely в Україні, колеги з ТОВ «ГРАНД АВТОМОТІВ» нещодавно повідомили про відкриття дилерських центрів відомого бренду GEELY в Україні.

 

І безумовно наш дилерський центр відповідає абсолютно всім (!) корпоративним стандартам бренду GEELY.

Генеральний директор ТОВ «ГРАНД АВТОМОТІВ» Андрій Залуцький так коментує цю позитивну подію: «В новій дилерській мережі бренду GEELY в Україні ми використали переваги власної найбільшої мережі Корпорації «УкрАВТО», в той же час запровадивши стандарти бренду GEELY, де пріоритетом є комфорт клієнта, забезпечення досвіду знайомства з перевагами Geely – як автомобілів, їх придбання та після-продажного обслуговування».

Вартий уваги й той факт, що власники автомобілів GEELY попередніх років випуску нарешті знову отримають доступ до оригінальних запасних частин та можливість якісного обслуговування своїх автомобілів в офіційних сервісних центрах за допомогою професіоналів, що проходять спеціальне навчання в об’єднаному

Центрі розвитку персоналу Корпорації «УкрАВТО».Офіційний дистриб’ютор також планує запровадити вигідні програми обслуговування для вже існуючих власників GEELY в Україні!

Нагадаємо, що на першому етапі бренд GEELY в Україні буде представлений кросовером Atlas Pro, що виробляється на заводах GEELY AUTOMOBILE INTERNATIONAL CORPORATION в Китаї.

Надходження автомобілів (!) до автосалонів очікується напочатку грудня, а тим часом деякі деталі, зокрема ціни на автомобілі вже оголошено.

Друзі, GEELY підкорює світ, розвиває свій новий шлях в Україні, надає споживачам більше вибору якісних нових автомобілів та підтримує економіку України на шляху до перемоги!

Бажаємо всім спокійного дня!

З повагою та вдячністю, Бліц Авто!