Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

БЛІЦ-АВТО разом з командою KIA взяли участь у 26-му благодійному Пробігу під каштанами!

Опубликовано 4 июня, 2018 в 10:16 дп

Пробіг під каштанами – не тільки шанс показати свої професійні навички, але і можливість допомогти дітям та їхнім близьким, які опинилися у складній життєвій ситуації, яскраве шоу, яке демонструє соціальну відповідальність і спортивний дух бізнесу в Україні. Зібрані під час Пробігу кошти передадуть дітям із захворюваннями серця.

У неділю, 3 червня, у центрі Києва пройшов 26-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший спортивно-благодійний захід країни.

За інформаційними даними, узятими з різних джерел, на старт вийшли рекордні  майже 16 тисяч учасників та рекордна кількість корпоративних команд – близько 400. Наша команда також прийняла активну учать у цьому заході. 

Мета цьогорічного забігу – збір коштів на закупівлю обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Пробіг під каштанами – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. В останні роки кошти, зібрані під час Пробігу під каштанами, перераховуються на купівлю медичного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Починаючи з 2002 року для порятунку життів маленьких пацієнтів Кардіоцентру зібрано близько півмільйона доларів.