Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

Chery підірвала український авторинок. Компанія вийшла на третє місце з продажу!

Опубликовано 3 февраля, 2022 в 4:10 пп

Авторинок України пережив воістину історичну подію. Вперше китайський бренд зумів посісти третє місце за обсягом продажу за місяць. Неймовірний прорив вдалося зробити Chery.

Головний бестселер бренду в Україні – кросовер Chery Tiggo 4. Крім нього в лінійці також представлені інші моделі сімейства Tiggo – 2, 7, 7 Pro та 8. Незабаром до них має приєднатися і компактний Chery Tiggo 2 Pro. За оцінками представництва компанії, ця новинка претендує на роль одного з найпопулярніших автомобілів на всьому ринку.

Чому споживачі обирають Chery в Україні??

  • Chery пропонує широкий вибір моделей класу SUV (кросоверів). Адже автомобілі саме цього класу домінують на ринку України.
  • Автомобілі Chery створені міжнародною командою професіоналів Центру Розвитку Chery (R&D) на чолі із Стівом Юмом, відомим за свою роботу у якості керівника американської команди дизайнерів General Motors.
  • Впевненість у високій якості кросоверів Chery, що демонструє, наприклад, гарантія на двигун Tiggo 8 2,0 л (170 к. с.) – 1 000 000 км або 10 років (в залежності від того, що настане раніше)2. Така гарантійна політика – унікальна пропозиція на ринку нових легкових автомобілів в Україні!
  • Оптимальне співвідношення «якість-комплектація-ціна», що підтверджує стрімке зміцнення позицій Chery в купівельних перевагах – бренд стабільно увійшов до топ-10 серед бестселерів ринку нових легкових авто в Україні за результатами продажів першої половини 2021 р.

І це лише деякі із беззаперечних конкурентних переваг Chery!

Телефон автосалону: (044) 501-80-97 

Приєднуйтесь до нас в FacebookInstagram!