Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції автосалону

Кіа в Україні знижує ціни на оригінальні запчастини для проходження ТО та аксесуари

Опубликовано 6 октября, 2016 в 9:59 пп

З 10 жовтня по 30 листопада 2016 року в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» більше ніж 1300 найменувань оригінальних запчастин та аксесуарів Кіа можна придбати за спеціальними цінами.

Зробивши вибір на користь автомобіля Kia, клієнт не тільки стає власником сучасного, комфортного та добре оснащеного авто, але й може розраховувати на піклування з боку офіційних дилерів протягом всього строку експлуатації.

originalsp594x841preview1

До кінця осені обслужити автомобіль в  «БЛІЦ-АВТО» можна буде зекономивши до 16%* вартості оригінальних запчастин. Спеціальні ціни встановлено на всі види фільтрів, гальмівні диски та колодки, ремені (ГРМ, генератора, привідні), ролики та свічки тощо.

Тим, хто бажає додати своєму Kia індивідуальності за рахунок встановлення оригінальних аксесуарів також можуть скористатися спеціальною пропозицією. Зокрема, мова йде про гумові та тканинні килимки, молдінги на двері, поперечки для кріплення багажу, фаркопи, накладки на бічні дзеркала тощо.

originalsp594x841preview2

Загалом зниження ціни поширюється на більш ніж 1300 найменувань оригінальних запасних частин та аксесуарів Kia. Поспішайте обслугувати свій автомобіль вигідно!

Використання оригінальної продукції Kia має беззаперечні переваги, адже виготовляється вона відповідно до жорстких вимог корпорації Kia Motors до матеріалів та під пильним контролем якості з тестуванням на відповідність стандартам безпеки, надійності та довговічності.

За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Kia.

* Ціни на більш ніж 1300 найменувань оригінальних запасних частин і аксесуарів для автомобілів Kia знижені в порівнянні з цінами, які діяли до початку акції. Максимальне зниження ціни на окремі запасні частини і аксесуари сягає 16%. Акція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 10.10.16 по 30.11.16. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.