Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Доступне кредитування під 0.01% річних

Опубликовано 8 июня, 2021 в 3:08 пп

Автоцентр «Бліц-Авто» пропонує спеціальні кредитні умови, за якими найпопулярніші моделі авто можна буде придбати у кредит за ставкою від 0,01% річних.

Особливі умови кредитування дозволять придбати авто за ставкою від 0,01% річних при першому внеску від 10%. Більше того, навіть в тому випадку, коли клієнт обирає тривалий строк кредитування (до 7 років), в перші 36 місяців при першому внеску від 30% застосовується спеціальна ставка 0,01%.

В межах роботи в системі «Експрес Кредит», » Бліц-Авто» активно співпрацює з банками, які надають спеціальні умови кредитування легкових автомобілів, представлених в наших салонах. Це широкий асортимент вигідних кредитних програм від надійних банків-партнерів.

Система «Експрес Кредит» пропонує не тільки привабливі умови автокредитування, але і зручне оформлення. Заповнивши анкету в автосалоні «Бліц Авто», клієнт в найкоротший термін зможе отримати відповідь банку.

 

*Застереження щодо умов кредитування:

Мінімальний внесок — від 10% вартості автомобіля.

максимальний термін кредитування – 84 місяців,

максимальна сума кредитування – необмежено.

Метод розрахунку процентів – факт/факт.

 

Отримати актуальну інформацію щодо умов кредитування та страхування Ви можете у наших консультантів в автосалоні або зв’язавшись з ними за номером телефону чи електронною поштою:

Телефон автосалону: (044) 501-80-97 

Мобільний: (097) 472-71-52 

E-mail: d.moklyak@blitz.ukravto.kiev.ua