Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

Exeed LX Concept 2018 – крос-купе від Chery

Опубликовано 25 мая, 2018 в 5:09 пп

Модернізована версія концепту Chery — Tiggo Coupe, представлений у минулому році в Шанхаї. Інформації про «начинку» авто поки немає. В арсеналі торішнього концепту є автопілот: при його активації кермо нікуди не прибирається, при цьому водієві пропонується використовувати «баранку» для комп’ютерних ігор — Tiggo Coupe оснащений автосимулятором.

Chery Exeed LX 2018 відрізняється від концептуальної версії оновленими фарами головного світла, бамперами і колісними дисками.

Цікавою «фішкою» автомобіля є відкривання задніх дверей проти руху, що робить цого зовнішній вигляд більш ефектним і сучасним.

Представники компанії впевнені, що Chery Exeed LX 2018 «підірве» ринок і знайде велику кількість шанувальників серед водіїв молодого покоління, які шукають нестандартні рішення і оригінальні автомобілі.

На окрему увагу заслуговує салон автомобіля. Зокрема — крісло водія і переднього пасажира. Вони нагадують собою крісло, встановлене в космічних винищувачах, які можна помітити в фантастичних фільмах.

Салон авто виконаний у стилі мінімалізму. Тут можна знайти велику кількість механічних кнопок і важелів. Управління практично всіма системами відбувається за допомогою сенсорного дисплею, встановленого на центральній консолі в безпосередній близькості від водійського крісла. Таким чином, водієві не потрібно буде відволікатися під час водіння, що дозволить значно підвищити рівень безпеки його, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. 

Технічні характеристики

На жаль, розробники не розкривають інформації, яка стосувалася б силового агрегату, що приводить Chery Exeed LX 2018 у рух. Примітно і те, що достовірних даних, які стосуються технічних характеристик концептуального Tiggo Coupe 2017 року, до сих пір немає ні в одному інформаційному джерелі.

Нагадаємо, що концептуальний автомобіль, який був представлений виробником в минулому році в Шанхаї, був обладнаний системою автопілотування. Це означає, що його наступник Chery Exeed LX 2018 цілком міг обзавестися подібною функцією.

Це не буде дивним, адже багато сучасних виробники намагаються обладнати нові або рестайлінгові автомобілі власного виробництва максимальним набором опцій і функцій. 

Особливості
Концептуальний кросовер Tiggo Coupe, крім функції автопілотування був оснащений ще однією цікавою системою. При активації автопілоту рульове колесо не прибирається і перетворюється на своєрідний джойстик, за допомогою якого водій може грати в комп’ютерні ігри.

Передбачається, що Chery Exeed LX 2018 отримає подібний функціонал, якого ми не зустрічали ще ні на одному автомобілі.

Перспективи Chery Exeed LX 2018 на ринку
Керівництво китайської автомобілебудівної компанії поки утримується від коментарів, що стосуються офіційного виходу крос-купе Chery Exeed LX 2018 на ринок. Хоча не можна не відзначити, що автомобілі в такому кузові набирають стрімку популярність — як на ринку Піднебесної, так і в інших країнах, включаючи Україну.

 

Нагадаємо, що в ході проведення Пекінського автосалону компанія Chery презентувала публіці ще дві новинки. Ними стали позашляховий кросовер Tiggo 8, салон якого розрахований на сімох дорослих пасажирів, включаючи водія і седан Arrizo GX.

Позашляховик вже успішно продається на китайському ринку, а ось автомобіль у кузові «седан» дилери з Піднебесної очікують ближче до кінця поточного року.