Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

JETOUR X70 в Києві у офіційного дилера

Опубликовано 16 ноября, 2020 в 4:27 пп

Новинка українського ринку — кросовер JETOUR X70! Це семимісний автомобіль, що комплектується надійним 1,5 літровим бензиновим турбо-двигуном з системою зміни фаз газорозподілу потужністю 147 к.с. і крутним моментом у 210 Нм та на вибір або 5-ти ступеневою механічною або 8-ми ступеневою автоматичною трансмісією.

НОВІТНІЙ ДИЗАЙН
Новий кросовер JETOUR Х70 отримав по-справжньому свіжий та цікавий дизайн, що відповідає всім сучасним вимогам та помітний у транспортому потоці. Цей дизайн точно має припасти до смаку українським покупцям авто!

JETOUR X70 7-ми місний кросовер

7-МИ МІСНИЙ КРОСОВЕР
Автомобіль оснащено трьома рядами сидінь, тому тут легко та зручно може поміститись одразу до 7-ми осіб. Тому якщо у вас велика родина — це чудовий вибір для комфортних подорожей усім разом!
ІНТЕР’ЄР

JETOUR X70 Концепція інтер'єру

КОНЦЕПЦІЯ ІНТЕР’ЄРУ

JETOUR X70 Панорамний дах
Інтер’єр автомобіля насичений сучасними системами — 12,3 дюймова світлодіодна панель приладів, електронний кондиціонер та підігрів передніх сидінь гарантують комфорт під час подорожей та у щоденному користуванні авто, а перелік опцій-асистентів водія ще більше вражаючий: панорамна камера 360°, система допомоги при паркуванні, система попередження про виїзд зі смуги руху, система моніторингу сліпих зон – і це далеко не повний перелік. Автомобіль вийшов по справжньому комфортним та сучасним.