Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

KIA Motors: вибрати назву для нового кросовера можете і ви

Опубликовано 31 мая, 2018 в 12:12 пп

В рамках підготовки до запуску нового компактного кросовера для індійського ринку KIA Motors запустила кампанію по вибору назви для дебютанта. На першому етапі, який відбувся у березні-квітні цього року, були зібрані пропозиції назви для кросовера. Спеціальний комітет вибрав з них чотири назви: Trailster, Tusker, Trazor і SP-Z. Другим етапом стало інтернет-голосування, яке триватиме до 20 червня 2018 року.

На даний момент лідирує ім’я Tusker (у дослівному перекладі «слон з великими бивнями»). За ним слідують: Trazor, слово співзвучне з англомовним treasure — «скарб», SP-Z і Trailster (майже таку ж назву Trail’ster носила концептуальна версія KIA Soul, представлена ​​на презентації у Чиказькому автосалоні 2015).

Голосування здійснюється на сайті www.fameforname.com. У ньому можуть взяти участь всі бажаючі, а не тільки громадяни Індії.

Концептуальний кросовер для індійського ринку KIA SP Concept був представлений у лютому на AutoExpo 2018, Делі. Він відрізняється яскравим дизайном створеним з використанням стилістики «кубізму». При цьому в передній частині автомобіля вгадується характерна «посмішка тигра», що вже стала фірмовою рисою моделей KIA. Збірка серійної версії кросовера почнеться в 2019 році на новому заводі KIA Motors в штаті Андхра Прадеш (Andhra Pradesh). Інвестиції у будівництво заводу склали 1,1 млрд доларів США.

Компактний кросовер стане первістком модельного ряду KIA в Індії. У планах компанії за перші півтора року доповнити лінійку для місцевого ринку ще чотирма моделями. Відповідно до стратегії бренду, пропонована лінійка буде адаптована до специфіки місцевого ринку.