Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Kia презентувала свій найбільший кросовер — Telluride

Опубликовано 18 сентября, 2018 в 3:22 пп

Компанія Kia представила новий кросовер — восьмимісний Telluride. Прем’єра новинки, яка має змінити Mohave, відбулася на тижні моди в Нью-Йорку. Офіційна прем’єра Kia Telluride відбудеться на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті в січні 2019 року.

Новий кросовер Kia Telluride був виставлений на показі колекції американського фешн-дизайнера Брендона Максвелла, який брав участь у розробці кросовера разом із фахівцями американської студії Kia в Ірвіні, Каліфорнія.

Однойменний концепт-кар із приладовою цифровою панеллю і задніми дверима, що відкриваються проти напрямку руху, компанія представила в 2016 році в Детройті. Серійна версія кросовера отримала традиційні двері і іншу оптику, а також спеціальне позадорожнє обладнання, включаючи шноркель, захисні металеві пластини на днище, позашляхові покришки, особливі бампери та багажник із алюмінію і дерева на даху. Але головна особливість нової моделі — декоративні вставки з натуральної шкіри і дерева в екстер’єрі та інтер’єрі. Цими матеріали оздоблені корпуси зовнішніх дзеркал, дверні панелі і ручки. Кузов серійного кросовера забарвлений у глибокий зелений колір. Такого кольору був і кузов концепт-кара. На двері багажного відділення встановлена ​​запасна шина з металевоимі шкіряним оздобленням.

Виробництво Kia Telluride налагодять на заводі Kia в Джорджії. Новий кросовер на «кілька дюймів» довшою і ширше семимісного кросовера середнього класу Kia Sorento і укомплектований шестициліндровим бензиновим мотором V6. На американському ринку продажу Telluride стартує вже в першій половині 2019 року. Чи з’явиться новинка на європейському ринку поки не відомо.

Джерело: Kia