Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Kia Seltos стає бестселером спричинивши ажіотажний попит на корейському авторинку

Опубликовано 18 июля, 2019 в 2:46 пп

За підсумками моніторингу успіху компактного Kia Seltos, що надійшов в продаж менше місяця назад, новинка зібрала 3 тисячі попередніх, вже оплачених замовлень. Корейське видавництво «Pulsenews» опублікувало цікаву інформацію про другого корейського рекордсмена.

Товарна версія кросу для глобального ринку, яка дебютувала в інтернеті у червні,  виявилася відмінною від корейського варіанту. Довжину збільшили на 60 мм, а міжосьову відстань — на 20 мм. В екстер’єрі простежуються оригінальні деталі, одними з таких стали бічні молдинги.

Салони моделей також відрізняються. У Seltos для корейського ринку немає механічного ручника. Все реалізовано через кнопку. В Індії Селтос сполучає мультимедійний комплекс і приладову панель за допомогою загального козирка. Різниця відчувається і в якості матеріалів. Бренд не  екеномовив на обробці, але відмінності колірних поєднань простежуються чітко.

Найбільший інтерес викликала моторна гамма. Версії для «домашнього» і глобального ринків  кардинально відрізняються. Для батьківщини бренд запропонує турбований 1,6 T-GDI на 177 л / с, а також дизельний 1,6 на 136 л / с. Двигуни поєднуються з семідіапазонним преселективним «роботом». І, нарешті, Kia Seltos для «домашнього» ринку буде оснащуватися повним приводом.

Найближчим часом кросовер надійде в продаж на американський ринок.