Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин

Опубликовано 28 мая, 2020 в 11:02 дп

АФ «Бліц-Авто», оголошує про старт весняної сервісної кампанії, в рамках якої власники Kia можуть придбати оригінальні запасні частини до свого автомобіля з вигодою* до 8%.
У період з 27 квітня по 28 червня 2020 року у офіційного дилера «Бліц-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») діятимуть спеціальні умови придбання оригінальних запасних частин в рамках кампанії «Весняні ціни на запасні частини Kia». Вигода* до 8% розповсюджуватиметься на більш ніж 1000 позицій, серед яких: витратні матеріали (фільтри, гальмівні колодки тощо), деталі ходової частини, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників тощо.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО.

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 27 квітня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє з 27.04.2020 по 28.06.2020. АФ «Бліц-Авто» самостійно визначає кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу.

ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.