Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Осінній сервіс разом з Kia

Опубликовано 19 октября, 2018 в 4:18 пп

Автосервіс «Бліц-Авто» оголошує про старт осінньої сервісної кампанії, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля лише за 240 грн., а також отримати вигоду до 15% на послуги і до 20% на запчастини під час усунення виявлених недоліків.

У період з 15 жовтня до 31 грудня 2018 року у нашому офіційному автоцентрі діятимуть спеціальні умови в рамках кампанії «Осінній сервіс Kia», яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації із значною вигодою.

Так, власники корейських автомобілів можуть здійснити комплексну діагностику свого Kia лише за 240 грн. з ПДВ.

До переліку послуг з діагностики входять:

    • діагностика ходової частини та рульового управління;
    • діагностика гальмівної системи;
    • діагностика рівня технічних рідин;
    • діагностика електронних систем автомобіля;

Здійснити  шиномонтаж* та контроль і регулювання кутів встановлення коліс** можна за ціною від 240 грн з ПДВ.

У разі виявлення під час проведення вищезгаданих робіт недоліків, несправностей, власник автомобіля Kia може замовити усунення цих недоліків, при цьому вигода на роботи складає до 20%, вигода на запчастини складає до 15% від вартості відповідних робіт та запчастин на момент проведення робіт.

Докладні умови уточнюйте у адміністратора автосервісу за номером телефону: (044) 501 80 96.

*Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.

**Контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів встановлення задніх коліс сплачується додатково (72 грн з ПДВ), без врахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється під час проведення робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (регулювальні шайби, болти, гайки та інше).