Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Компанія KIA вивела бюджетну альтернативу Rio ще на один ринок

Опубликовано 4 февраля, 2019 в 5:05 пп

Компанія KIA вивела компактну чотиридверну модель Pegas ще на один ринок, хоча спочатку вона  призначалася тільки для Китаю. Модель пропонується лише з одним двигуном.

Седан Pegas дебютував у 2017 році, його виробництво налагоджено в Піднебесній на заводі спільного підприємства Dongfeng Yueda KIA. Тільки в цій країні і було заплановано спочатку продавати модель, проте, пізніше в KIA змінилися плани. Минулої осені машини китайського виробництва відправили до Єгипту, а тепер почали постачати ще й до Філіппін. Причому, якщо на першому експортному ринку седан зберіг рідну назву, то філіппінську версію перейменували в Soluto. Крім імені ніяких відмінностей ні від китайського, ні від єгипетського варіантів немає.

Pegas побудований на платформі KIA K2 попередньої генерації — так в Китаї зветься модель, яка у нас відома як Rio. Довжина Пегаса дорівнює 4300 мм, що на 77 мм менше, ніж у колишнього Ріо, колісна база — 2570 мм (у старого Ріо той же показник). При цьому KIA Pegas важче «родича»: споряджена маса — мінімум 1020 кг (+30 кг у порівнянні з Ріо колишньої генерації).

Двигун експортного Pegas дістався від китайської версії — це бензиновий «атмосферник» 1.4 потужністю 95 к.с. Як і в Піднебесній, філіппінський KIA Soluto доступний з п’ятиступінчатою механічною коробкою або чотириступінчатим «автоматом». А ось в Єгипті модель можна купити тільки з 4АКП. У списку обладнання значаться: передні і бічні подушки безпеки, кондиціонер, мультимедійна система, парктроник, камера заднього виду, люк у даху, ESC.

На всіх ринках Pegas коштує дешевше Rio. Правда, в Єгипті і на Філіппінах продають не той Ріо, що у нас і в Китаї: там представлена така версія, як в Європі і Штатах. Причому єгиптянам пропонується тільки седан KIA Rio, а на Філіппінах — лише хетчбек.

На єгипетському ринку ціна Pegas стартує з позначки в 239 900 місцевих фунтів ($ 13 600) проти 284 900 фунтів за базовий Ріо ($ 16 150). Філіппінська KIA Soluto обійдеться мінімум в 625 000 песо — це близько 12 000 доларів (хетчбек Rio там коштує від 746 000 песо або 14 300 доларів).

У Китаї ж ціна Pegas починається від 49 900 юанів (близько 7 400 доларів). Седан вийшов на ринок Піднебесної у вересні 2017 го, і за три з невеликим місяці він розійшовся тиражем в 24 969 примірників. Однак за весь 2018 й дилерам вдалося реалізувати лише 19 604 автомобілі. Пізніше модель напевно освоїть ще кілька ринків.

До речі, в Китаї у Пегаса є близнюк під маркою Hyundai — Reina, цей седан виробляють на місцевому заводі СП Beijing Hyundai. «Четиредверний Hyundai на експорт відправляти поки не планують.