Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Оновлений Kia Sorento отримав вищий рейтинг безпеки

Опубликовано 21 мая, 2018 в 5:41 пп

Американський Страховий інститут дорожньої безпеки опублікував підсумки чергової серії краш-тестів, в яких взяв участь оновлений Kia Sorento. Середньорозмірний кросовер, який дебютував в Україні в березні цього року, за результатами дев’яти різних випробувань, отримав найвищий можливий рейтинг Top Safety Pick +.

У краш-тесті автомобіль оцінювався за такими параметрами: безпека водія і пасажирів при ударі з малим перекриттям з боку водія або переднього пасажира, безпека при ударі зі значним перекриттям, рівень захисту при бічному ударі, а також у разі перевертання автомобіля.

Окремо оцінвали рівень захисту шиї пасажирів від травми хлиста при ударі ззаду, ефективність систем активної безпеки (зокрема, системи екстреного автоматичного гальмування), які допомагають запобігти зіткненню та фар головного світла (найкращий результат продемонстрували світлодіодні фари), а також систему кріплення дитячих сидінь .

Відзначимо, що бренд Kia є лідером автомобільного ринку США за кількістю моделей, які отримали рейтинги безпеки Top Safety Pick + і Top Safety Pick.

Нагадаємо, що в Україні оновлений Kia Sorento пропонується в трьох комплектаціях з оновленим дизайном і розширеним списком обладнання.