Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Шановні клієнти та відвідувачі сайту!

Опубликовано 8 августа, 2018 в 5:12 пп

Заради швидкої наживи та введення в оману клієнтів, нечисті на руку ділки почали створювати та реєструвати підприємства, які, за виключенням форми власності, нічим не відрізняються за назвою. Так, протягом кількох днів до деяких дилерських центрів Корпорації УкрАВТО звернулись особи, які хотіли уточнити інформацію щодо придбання автомобілів, ціна яких в 2-3 рази були нижча за цифру, що вказана на ціннику. Особливо має насторожити, приміром, варіант, коли пропонують «автомобіль із виставки, але подивитись його можна лише після внесення передоплати». Не варто пояснювати, що, скориставшись такою «відмінною пропозицією», Ви не побачите ні грошей, ні автомобіль?

Корпорація УкрАВТО заявляє, що не веде діяльності, яка дозволяє маніпулювати цінами на нові автомобілі в дилерській мережі. Тож, зважаючи на звернення клієнтів безпосередньо до консультантів дилерських центрів Корпорації УкрАВТО та з метою уберегти громадян від шахрайських схем, Корпорація УкрАВТО наголошує, що шахраї стають дедалі витонченішими з метою наживи на довірі громадян. Такі випадки неодноразові та стосуються всіх брендів, які офіційно представляє Корпорація УкрАВТО!

Більш того, зловмисники вміло використовують реальну інформацію про дилерські центри Корпорації УкрАВТО з метою зробити свій обман максимально схожим на правду, використовуючи логотипи та фотографії, за виключенням фактичної адреси.

Автоцентр БЛІЦ-АВТО — офіційний дилерський центр автомобільних брендів, які в Україні представляє Корпорація УкрАВТО. 

Просимо Вас бути пильними та ретельно перевіряти інформацію в разі виявлення подібних сайтів або ж оголошень про можливість придбання нового автомобіля за ціною, яка занадто привабливо низька, щоб бути реальністю!