Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Весняний сервіс від «УкрАвто»

Опубликовано 15 марта, 2019 в 5:45 пп

В автоцентрі БЛІЦ-АВТО стартує акційна пропозиція!

Для того, щоб підготувати свій автомобіль до весни, пропонуємо вам скористатися акційною сервісною програмою від УкрАВТО, яка дозволяє отримати ряд послуг за привабливими цінами.

Згідно з умовами спеціального сервісного пропозиції, протягом наступних двох місяців, буде діяти наступний прайс на послуги сервісу і виконання робіт:

• шиномонтаж — від 282 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс)

• контроль і регулювання кутів установки коліс — від 282 грн. з ПДВ;

• комплексна діагностика по 282 грн. з ПДВ.

Термін дії акції — з 11 березня по 12 травня 2019 року включно.

На час дії спеціальних цінових умов, автовласники можуть замовити додаткові роботи з технічного обслуговування або ремонту зі знижкою на послуги 15% і запасні частини до 20% (в залежності від бренду автомобілю) за умови, якщо така необхідність буде виявлена в процесі виконання діагностичних робіт за спеціальною акційною ціною.

Звернувшись в наш дилерський автоцентр БЛІЦ-АВТО, клієнт отримує не тільки високоякісний сервіс, але і гарантію на отримані послуги і виконані роботи.

Більш детальну інформацію про пропозицію можна отримати у наших консультантів по роботі з клієнтами сервісу по тел: (044) -501-80-96

* Дія карти програми лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.