Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

Дизайн Kia XCeed удостоєний нагороди iF Design Awards

Опубликовано 19 февраля, 2020 в 11:14 дп

Бренд Kia отримав одразу дві нагороди за кращий дизайн продуктів від премії iF Design Awards. Новий міський кросовер XCeed став кращим в категорії «Продукти», тоді як концепт Imagine святкував перемогу в номінації «Професійні концепти».

 

 

Дизайн є однією з сильних сторін автомобілів Kia. Підтвердженням тому служать не тільки прихильність покупців, а й професійні нагороди, в тому числі від iF Design Awards.

Цього року нагороду за кращий продуктовий дизайн отримав стильний міський кросовер Kia XCeed. Продажі якого стартували в Європі у 4-му кварталі минулого року. Цей автомобіль став відповіддю на бажання європейських автомобілістів. Отримавши менш утилітарний SUV, в ДНК якого домінують стиль і хороша керованість.

Kia XCeed спроектовано на новій платформі сімейства CEED. За дизайн і ходові характеристики кросовера відповідали фахівці франкфуртського дизайн-центру KIA. Окрім самобутнього вигляду, XCeed може похвалитися широким вибором силових агрегатів. Також і здатних до заряджання гібридних.

Нагадаємо, що минулого року нагороду від iF Design Awards отримали Ceed-хетчбек, Ceed Sportswagon і ефектний шутінг-брейк ProCeed. Більш того, в тест-драйві авторитетного німецького видання Auto Bild новий XCeed переконливо обійшов VW T-Roc.