Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Master Event 2020. Ми знову в лідерах!

Опубликовано 25 февраля, 2020 в 6:33 пп

Master Event 2020: «Фалькон-Авто» відзначив кращих сервісменів KiaNO.233 / 2020-02-25

11-12 лютого компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні, провела щорічний форум Master Event. В ході заходу було відзначено найкращих сервісменів Kia, що досягли найвищого рівня сертифікації «Майстер».

Постійна робота над підвищенням якості післяпродажного обслуговування є однією з ключових складових діяльності бренду Kia в Україні. З цією метою «Центр розвитку персоналу» «Фалькон-Авто» щорічно проводить більше 50-ти тренінгів для механіків, консультантів з сервісу, електриків і багатьох інших категорій сервісного персоналу.

Фінальним етапом підготовки спеціалістів, що пройшли як дистанційне, так і практичне навчання, є  трирівнева сертифікація. Сертифіковані фахівці є найбільш кваліфікованими в дилерській мережі і саме вони, як правило,  представляють Україну на міжнародному конкурсі професійної майстерності, який проводить Kia Motors Corporation у м. Сеул (Республіка Корея).

Для працівників, які досягли ступеня «Майстра», дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» та Kia Motors Corporation проводять заохочувальний урочистий захід  Master Event, програма якого містить вручення іменних сертифікатів, нагородження цінними подарунками та розважальну частину. Починаючи з  2012 року, даний захід відвідало вже 120 працівників з усіх регіонів України.

 

Цьогоріч  заохочувальний захід Master Event було проведено 11-12 лютого 2020 року. В ході урочистої частини було підбито підсумки роботи та навчання сервісного персоналу у 2019 році, після чого учасників заходу очікувала розважальна програма, що включала чемпіонат з картингу, гру в боулінг та змагання з ЛазерТаг.

 

Перелік працівників, сертифікованих за категорією «Майстер» у 2019 році: