Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Дизайном Kia займеться Карім Хабіб

Опубликовано 16 октября, 2019 в 10:37 дп

Відомий канадський автомобільний дизайнер ліванського походження Карим Хабіб, який до недавнього часу займав пост глави відділу дизайну Infiniti, приєднався до команди Kia. З початку жовтня він заняв місце старшого віце-президента і глави Kia Design Center в Намьянг. Перебуваючи в підпорядкуванні у виконавчого віце-президента і головного директора по дизайну Hyundai Motor Group — Люка Донкервольке, він буде відповідати за розробку екстер’єрів і інтер’єрів нових моделей, а також візьме участь у визначенні нової стратегії розвитку дизайну південнокорейської марки.

Kia Motors призначила Каріма Хабіба старшим віце-президентом і главою Kia Design Center.

Карім Хабіб закінчив Університет Макгілла в Квебеку (Канада) та коледж дизайну «ArtCentre» в Швейцарії. Його дизайнерська кар’єра почалася в 1998 році в BMW, де він пройшов шлях від звичайного розробника екстер’єрів та інтер’єрів до шеф-дизайнера відділу передового дизайну. Його першою роботою був інтер’єр BMW E60 5 Series, пізніше він розробив екстер’єр BMW 7 Series F01.

У 2009 році Хабіб перейшов в Mercedes-Benz, але через два роки знову повернувся в BMW, де і пропрацював в якості дизайнера інтер’єрів до січня 2017 року. Цього разу його відхід їх баварської компанії був пов’язаний з переходом в Infiniti, де він працював до кінця минулого місяця.

За більш ніж двадцять років роботи в різних автомобільних компаніях він розробляв дизайн таких моделей BMW як X3, X6, 6 Series Gran Coupe і рестайлинговая версія 4 Series, а також концепти Mercedes F 800 Style і шоу-кар Infiniti Q Inspiration. У Kia вважають, що досвід Хабіба допоможе марці приєднатися до когорти преміальних автомобільних брендів.

 

Джерело: Kia Media