Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Осінній сервіс від УкрАвто

Опубликовано 15 октября, 2019 в 12:24 пп

Щоб впевнено почувати себе на дорозі взимку та зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до холодного сезону по-справжньому доступною, Корпорація «УкрАВТО» пропонує спеціальні умови.

Згідно з умовами акційної пропозиції,  з 14 жовтня по  30 листопада 2019 р. (включно), буде діяти спеціальний прайс на такі послуги та роботи:

  • шиномонтаж — від 420 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
  • контроль і регулювання кутів установки коліс — від 420 грн. з ПДВ;
  • комплексна діагностика- від 420 грн. з ПДВ.

За один окремий вид такої роботи та замовити додаткові роботи щодо технічного обслуговування чи ремонту на автомобілі зі знижками до 20% на  послуги та запасні частини (в залежності від бренду), за умови, якщо така необхідність буде виявлена у процесі виконання діагностичних робіт зі спеціальною акційною ціною.

Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів, при наявності у Клієнта картки DRIVE2U, оформленої у відповідності до умов DRIVE2U, які викладені на офіційному відкритому ресурсі: https://loyalty.ukravto.ua/loyalty_program/participation/

За більш детальною інформацією можете звернутися до адміністратора столу замовлень автоцентру за номером телефону: (044) 501 80 96.