Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Новини

Kia Future Film: Пітер Пен повертається

Опубликовано 14 мая, 2018 в 4:28 пп

Kia Motors запустила нову глобальну рекламну кампанію у  якій представлені персонажі з улюбленої історії Пітера Пена.

Короткометражний  трихвилинний фільм під назвою «Пітер повертається» створений за сюжетом класичної дитячої казки і є футуристичним продовженням конфлікту Пітера Пена з Капітаном Гуком.

За допомогою авто Kia, Пітер Пен переміг Капітана Крюка, зробивши новітні технології доступними для мешканців Нотландії.

Безмежні технічні можливості у транспорті майбутнього — це і є майбутнє, яке бачить KIA.

Юн Вон Чо — виконавчий віце-президент та керівник відділу глобального бренду та маркетингу Kia коментує: «Цим  фільмом ми хотіли показати, як класика, яку люблять мільйони людей у всьому світі, може бути переосмисленою та актуальною для сучасності».

У фільмі головні герої фільму користуються перевагами багатьох автономних та передових технологій у концепт-карті Kia KED-12. Ці технології включають: Smart Pixel Light, Pilot Parking Forte, Sound Focusing, Intelligent Agent та багато інших інновацій.

Пітер та його товариші — Венді та Тінкер Белл, втілюють місію з виведення нових технологій  для мешканців країни Неверленд, які до не мають змогу насолодитися плодами технічного прогресу із-за егоїзму неприємного Пірата Крюка.

Рекламний фільм «Пітер повертається» був відзнятий відомим французьким режисером Філіпом Андре. Зйомки проходили у Мадриді, (Іспанія), на протязі шести днів. У фільмі взяли участь 200 акторів, більш ніж 100 різних реквізитів та костюмів, створених спеціально для цього ролику. Тільки розробка комп’ютерної графіки (CG) уявних панорамних місць зайняла приблизно шість місяців.

Сам режисер говорить: «Створення фільму було захоплюючою пригодою. Було нелегко подготувати до зйомок майданчик. Ролик створювався більше року! Вигадана Нетландія — це місто майбутнього у 2030 році, де технології автомобілів допомагають людям».

Рекламний ролик — старт розробки Kia-технологій майбутнього водіння на 4 рівні на автомобілях «Smart City», розробка яких має розпочатися у 2021 році.