Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Категория

На Міжнародній виставці IEVE дебютував серійний електрокар Kia Niro EV

Опубликовано 8 мая, 2018 в 4:30 пп

На міжнародній виставці IEVE (International Electric Vehicle Expo) відбулася прем’єра кросовера Kia Niro EV, який раніше був презентований на шоу CES у Лас-Вегасі. Очікуємо, що серійна машина вийде на ринок Південної Кореї у липні 2018.

Kia Niro EV зовні схожий на стандартний Niro і на гібридний Niro Plug-in Hybrid, однак між ними є і відмінності. Наприклад, у електричного Niro єунікальний передній бампер зі «спортивними» повітрозабірниками та рестайлінговий задній бампер з вентиляційними отворами. Є й інші невеликі зміни: новий нижній повітрозабірник, додаткова пластикова оболонка корпусу. У Niro EV є зелені акценти та 17-дюймові легкосплавні колісні диски.

Стверджується, що на одній зарядці електрокар здатний подолати відстань до 450 км. Машина також буде пропонуватися з батареєю ємністю 39,2 кВт · год: вона дозволяє проїхати понад 300 км на одній зарядці.

Оновлений електромобіль позбувся деяких елементів оформлення: оптики, екрану на носі і рельєфного капоту. Розміри у порівнянні зі звичайним Niro трохи змінені.

Концепт має електромотор потужністю 204 к.с. Модель, очевидно, буде тільки передньопривідна. За 2017 рік компанія KIA продала 23 647 гібридних Niro. Це свідчить про те, що електричний варіант володіє високою конкурентоспроможністю. Повідомляється, що новинка дебютує на Паризькому Міжнародному Автосалоні в жовтні нинішнього року. Тож, попереду, на Niro EV чекає європейський дебют.