Запис на тест драйв

Запис на сервіс

Розрахунок кредиту

Акції сервісу

Оригінальні аксесуари KIA доступні з вигодою до 7.5%!

Опубликовано 15 апреля, 2019 в 12:08 пп

Зустрічай літо автомобільно! Оригінальні аксесуари KIA доступні за спеціальною вигодою до 7.5%! 

З 15 квітня до 15 липня 2019 р. офіційний дистриб’ютор Kia — автоцентр «Бліц-Авто», оголошує про старт чергової сервісної кампанії, в рамках якої власники автомобілів Kia можуть придбати окремі оригінальні аксесуари до свого автомобіля з вигодою* до 7,5%.

У період акції діятимуть спеціальні умови придбання окремих оригінальних аксесуарів в рамках кампанії «Зустрічай літо автомобільно!». Вигода* до 7,5% розповсюджуватиметься на більш ніж 100 позицій, серед яких: багажники, монтовані на даху авто, килимки багажників, фаркопи, дефлектори бічних вікон, легкосплавні диски, датчики контролю тиску в шинах тощо.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у сервісному центрі за номером телефону: (044) 501 80 96.

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 15 квітня 2019 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 15.04.2019 до 15.07.2019. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.